25 sierpnia 2011

Eyeliner kkcenterhk


Eyeliner kkcenterhk we flamastrze YANQINA


~ Uwielbiam eyelinery, oczy są wtedy idealnie podkreślone. Żeby zrobić sobie proste kreski trzeba troszkę się pomęczyć, wszystkie linery jak do tej pory były w pędzelku itp. co było mi bardzo ciężko zrobić idealną i równą kreskę. Od dawna widziałam już lajnery w bardzo praktycznym tzw. flamastrze, również podobały mi te ze sklepu kkcenterhk, gdy firma zgodziła się na współpracę ze mną od razu wybrałam sobie tu cudeńko. I nie żałuję jest doskonały.


Opis: Flamaster ma bardzo eleganckie opakowanie. Ma czarny, intensywny kolor. Aplikator jest bardzo wygodny i łatwy w malowaniu kreski, możemy bez wielkiego problemu zrobić cienką jak i grubszą kreskę. Aplikator jest o tyle fajny, że nie trzeba martwić się, że nabierzemy za dużo lub mało kosmetyku tutaj aplikator sam uwalnia tyle ile chcemy produktu. Produkt jest wodoodporny (podobno), ale gdy makijaż ma kontakt z wodą delikatnie blaknie, nie usuwa się całkowicie, ale widać różnicę. Ten produkt jest bardzo praktyczny dla dziewczyn, które maja trudności z prostą kreską. Jestem z niego bardzo zadowolona.

 TUTAJ możecie nabyć sobie takie cudeńko 
cena: USD$11.99


3 komentarze:

  1. Jak nawiązujesz współpracę z tymi wszystkimi firmami kosmetycznymi i z biżuterią? Czy jak mam bloga to też mogę dostawać takie kosmetyki? Co muszę zrobić? Proszę o odpowiedź ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wystarczy napisać do nich majla :)

    OdpowiedzUsuń