20 kwietnia 2012

Make-up'ownia POPPY SHOP


Nowa make-up'ownia w Warszawie z kosmetykami ROUGE BUNNY ROUGE. Świetny klimat, bardzo dobra jakość kosmetyków i ciekawe usługi.

Poppy Shop – to miejsce adresowane do każdego, kto pragnie rozwijać swoje umiejętności w dziedzinie makijażu, a jednocześnie oczekuje usług na najwyższym poziomie.
Poppy Shop to szkoła i studio makijażu prowadzone przez makijażystkę Paulę Dźwigałę, która zajmuje się stylizacją od wielu lat. Pracuje przy najbardziej wymagających i prestiżowych pokazach mody oraz sesjach zdjęciowych.

Zapraszam wszystkich na ul. Daniłowiczowską 18/2A w Warszawie !
________________________

Chciałabym Wam polecić fajną usługę w Poppy Shop taką jak doczepianie do włosów piórek. Mi ta usługa podoba się bardzo, gdyż zbliża się lato, więc w  wakacje każda dziewczyna chce błyszczeć i wyróżniać się. A piórka we włosach na pewno dodadzą uroku każdej dziewczynie.

Piórka są naturalne z kogucich piórek, w Polsce dostępne tylko w POPPY SHOP, są lekkie, całkowicie bezpieczne, odporne na mycie i suszenie. Wytrzymałość takich piórek we włosach to ok. 6 miesięcy. Założenie takiego czegoś lub zdjęcie zajmuję ok. 3 minut.

Cena: 20 i 30zł (w zależności od grubości). Pliczek 5 sztuk - 100zł (2 grube i 3 cienkie)-czyli w pakiecie taniej.

2 komentarze:

 1. Neat post and love your blog... would you like to follow each other!

  My Lyfe ; My Story

  @MyLyfeMyStory 

   Also, I am planning on giving out shout out to my readers, so if you are interested please be free to send me a quick message and I will gladly do it =0


  OdpowiedzUsuń
 2. Hair feather are so nice!

  Now following your blog, if you like follow me too! :)

  X Camilla

  OdpowiedzUsuń