23 października 2014

Produkty do przedłużania rzęs

Każda z nas marzy, o tym aby mieć mocne, długie i podkręcone rzęsy. Lecz nie każda została obdarowana pięknymi rzęsami, ale nie trzeba się załamywać, bo dziś przedstawię Wam produkty do przedłużania rzęs. Dzięki nim będziecie mogły cieszyć się z pięknych i długich rzęs. Oko optycznie się powiększy i Wasz wzrok będzie przyciągał nie jednego przechodniego.

Produkty do przedłużania rzęs są różnorodne każda z Was znajdzie to czego najbardziej potrzebuje. Można  sobie wybrać grubość oraz długość rzęs. Rzęsy są mięciutkie w dotyku, o wyrazistym kolorze z delikatnym połyskiem oraz lekko podkręcone. Rzęsy są przyklejone na taśmie od spodu opakowania, dzięki czemu założenie ich trwa kilka sekund. W takim opakowaniu znajduje się 16 rzędów rzęs. Są wygodne i nie odczuwa się ich na swoich rzęsach. Teraz Twój makijaż może wyglądać jak z okładek gazet :)

Kolejnym fajnym gadżetem do przedłożonych rzęs jest zalotka. Dzięki niej Twoje rzęsy będą jeszcze bardziej czarujące.


.
Kolejnym fajnym pozytywem tych rzęs jest to, że możemy wybrać sobie kształt na jaki mamy ochotę. Na każdy dzień inny:


Rzęsy są na przezroczystym, silikonowym pasku. Wyglądają naturalnie bez potrzeby malowania kreski eyelinerem. Dzięki nim makijaż wygląda olśniewająco. Są wykonane z bardzo dobrej jakości materiału oraz nie tracą kształtu przy codziennym używaniu ich.

Instrukcja aplikowania takich rzęs:
  • Przyłóż sztuczne rzęsy do powieki. Jeśli są za długie, przytnij je lekko z jednej strony.  Przycięta strona zawsze powinna znajdować się na zewnętrznym kąciku oka.
  • Przygotuj klej do rzęs. Posmaruj pasek z rzęsami na całej długości. Pasek przed wyschnięciem kleju będzie biały, po wyschnięciu zrobi się przezroczysty.
  • Odczekaj chwilę aż klej trochę podeschnie.
  • Przyklej rzęsy zaczynając od zewnętrznego kącika oka, prowadząc je tuż nad linią  swoich rzęs, do wewnątrz.
  • Dociśnij delikatnie rzęsy palcem do powieki.
  • Połącz sztuczne rzęsy z naturalnymi, dociskając delikatnie palcami jedne do drugich. 

Aby mieć pewność, że rzęsy w trakcie imprezy nam nie odpadną można zabezpieczyć się i przykleić je klejem.Klej HS-5 jest mega szybko schnący, używając go mamy pewnośc, że nasze rzęsy będą się dobrze trzymały i nie odpadną. Czas schnięcia kleju to tylko... 1 sekunda ! Jest także trwały do 10 tygodni, nie polecam tego kleju alergikom.

Ostatnim już gadżetem są pęsety, które pomogą nam równomiernie przykleić rzęsy. Pęseta  przeznaczona do przedłużania rzęs. Jest bardzo lekka, idealnie mieści się w dłoni. Przytrzymuje i rozdziela nam rzęsy dzięki czemu łatwiej możemy przedłużyć sobie rzęsy.

 Uważam, że takie produkty do przedłużania rzęs to bardzo fajny wynalazek :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz