22 stycznia 2015

buty raj - modne buty

Buty to rzecz, która kobiety kochaja ponad wszystko. Każda z nas lubi mieć buty na każda okazję czy to randka, impreza, dzień, noc, a również pora roku: na każdą zmieniamy swoją szafę i wyrzucamy niedopwiednie buty wypełniając ją nowymi zdobyczami.

Większość z nas ma ponad 10 par butów, niektóre przekraczają nawet 100 par. I chociaż w szafie nie mamy już miejsca to i tak kolejna para nowiutkich modnych bucików chętnie u nas zawita. 

Przede wszytskim buty dobieramy do stylizacji, a co za tym idzie każda para pasuje do innych ubrań. 

Nikt nie lubi nosić nie modnych butów, które były modne w zeszłym sezonie. co sezon to nowa moda za która tak chętnie podążamy. 

Modne buty to coś o czym każda kobiety pragnie idąc na zakupy, że zdobyć tą wyjątkową i piękną parę nowych bucików.

buciki na zimę:

Idealne buty na zimę, ciepłe, wygodne i stylowe.Kozaki, to coś co jesienną porą musi znaleźć się w naszej szafie, im wyższe tym lepsze.


trampki, idealne połączenie stylu sportowego z eleganckim, w ciepłe dni pasują prawie do każdej stylizacji.


sandały, w lato to najlepszy wybór.


W sklepach stacjonarnych, ale równiez internetowych znajdziemy bardzo duży wybór butów tych letnich jak i zimowych. Polecam kupowac buty na promocjach, wtedy możemy zaopatrzyć się w swoje wymarzone skórzane buty za 50% taniej lub nawet więcej. Więc nie przepłacamy płacąc 100% ceny.

Ważne tez jest aby dbać o buty konserwowac je specjalnymi preparatmi dostosowanymi oddzielnie do butów skórzanych oraz zamszowych. Dzięki temu nasze buty dłużej wyglądaja jak nowe oraz sa zadbane. Wygląd butów a przede wszytskim zadbanych butów świadczy dobrze o kobiecie.


Przed każdym wyjściem na dwór w deszczowa pogode powinnismy spryskać buty specjalnym preparatem, aby buty nam nie zmatowiały i utrzymały swój oryginalny kolor oraz wygląd.2 komentarze: