15 lutego 2016

Dermokosmetyki Chantarelle


CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics to marka premium dermokosmetyków, kosmeceutyków i nieinwazyjnych urządzeń laserowych dla specjalistycznej kompleksowej pielęgnacji urody, która jest obecna w gabinetach dermoestetycznych, medycyny estetycznej i Med SPA. Preparaty do pielęgnacji domowej są dostępne również w sklepie internetowym www.chantarelle.pl i w wybranych e-drogeriach.

UNIKALNE  FORMUŁY PREPARATÓW
Bogate formuły aktywne zawierają optymalnie wysokie stężenia składników biotechnologicznych i roślinnych stosowanych także w farmacji i medycynie estetycznej, ukierunkowane na najwyższą skuteczność:
·         - optymalnie wysokie dawki zabiegowe, które pozwalają nie tylko niwelować skutki, ale i sięgać przyczyn konkretnych problemów skóry;
·         - wielokierunkowe działanie – odmładzające formuły aktywne razem z celowanym działaniem na problem skóry;
·        -  wysoka penetracja w głąb skóry dzięki zaawansowanym formulacjom: bio-zgodne bazy preparatów, promotory przenikania, ciekłokrystaliczne struktury, nowoczesne nośniki - cyklodestryny, liposomy, nanocząsteczki, termo-infuzja;
·        - wzmocniony system prewencji antyoksydacyjnej i ochrony przeciw wolnym rodnikom;
·       -  nowatorskie autorskie preparaty fotoczułe PDT z bezpiecznymi chromoforami do zabiegów laserowych i LED;
·      -   specjalne hydro-lipidowe formuły kwasów zwiększające siłę i skuteczność eksfoliacji;
·      -   lekkie formuły emulsji i kremów, nie zatykające porów, o bardzo wysokiej ochronie SPF UVA/UVB;
·      -  bardzo dobra tolerancja preparatów przez skórę – nawet w pielęgnacji skóry bardzo wrażliwej.


Kremy firmy Chantarelle to przede wszystkim wysoka jakość, piękne opakowanie i świetne działanie. Każda kobieta, aby dobrze wyglądać każdego dnia powinna wykonać kilka prostych kroków, m.in. nałożyć krem na noc na twarz i pod oczy oraz rano po wstaniu z łóżka. 


LA AQUA krem na noc nawilżająco-odmładzający z kwasem mlekowym

Krem ładnie nawilża, przeznaoczny do cery suchej, zawiera kwas mlekowy 3%. Zmiękcza i wygładza skórę na twarzy, redukuje rogowacenie, działa przeciwzmarszczkowo oraz wyrównuje koloryt. 
Zawiera katywne składniki: kwas mlekowy 3%, estry kwasu mlekowego, Hydro-Factor, proteiny jedwabiu, elastyna, alantoina, olej z róży rdzawej (muszkatołowej), masło Shea.
LA AQUA krem pod oczy i wokół ust nawilżająco-odmładzający

Nawilża skórę w okolicy oczu i ust, do cery odwodnionej, suchej i nieelastycznej. Nawilża, wygładza i odmładza. Niweluje zmarszczki pod oczami, ładnie się wchłania, jest wydajny. Ma piękne pudełeczko.
LA AQUA - krem na dzień SPF20 UVA/UVB nawilżająco-odmładzający

Nawilża i odmładza, do suchej skóry SPF 20 UVS/UVB. Najlepszy do skóry odwodnionej i nieelastycznej, pięknie nawilża, wygładza, skóra staje sie miękka, elastyczna i sprężysta. 
Zawiera aktywne składniki: betaglukan, Hydra-filaggrin, estry kwasu mlekowego, Hydro-Factor, proteiny jedwabiu, mocznik, alantoina, ekstrakt z lukrecji, olej z róży rdzawej (muszkatołowej), masło Shea, filtry UVA/UVB SPF20

2 komentarze: