1 lutego 2014

Depilacja laserowa Vectus - klinika BeautyMed

Zdecydowałam się na laserowe usuwanie włosków w klinice BeautymeD. Jestem bardzo szczęśliwa i nie mogę się doczekać pierwszego zabiegu. Cały etap laserowego usuwania będzie rozłożony na 4 zabiegi. Na blogu oczywiście będzie relacja jak wyglądał zabieg krok po kroku, a także co najważniejsze efekt końcowy.

Tak jak wspominałam wyżej zabieg odbędzie sie w klinice Medycyny Estetycznej doktora Mirackiego BeautymeD w Warszawie. Gabinet ten posiada wpis do Okręgowej Izby Lekarskiej, EuroCertyfikat wysokiego standardu obsługi i profesjonalizmu świadczonych usług a także uzyskał godło najlepszej Medycyny Estetycznej roku 2013.
Mój wzrok przykuł bardzo praktyczny, nowoczesny i przestrzenny wystrój gabinetu i z coraz większą niecierpliwością chciałabym już zobaczyć to wszystko na żywo :)

Depilacja będzie wykonana laserem medycznym VECTUS.
VECTUS™ to prawdziwie innowacyjny laser do trwałego usuwania owłosienia. Jest skuteczny i bezpieczny dla każdego kolorytu skóry oraz każdego rodzaju owłosienia. Jego wyjątkowość polega na tym, że działa również na trudne do usunięcia jasne lub rude włosy a depilacje możn przeprowadzać bez względu na porę roku!

VECTUS  jako jedyny na świecie, wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel™. Dzięki indywidualnemu doborowi energii, możemy zastosować wyższe parametry, jednak ciągle bezpieczne dla pacjenta, wykluczając ryzyko poparzenia.

Jak działa laser diodowy VECTUS™ ?

Laser diodowy o długości fali 810 nm, emituje wiązkę promieni, która pochłaniana jest przez barwnik włosa, co prowadzi do zniszczenia jego cebulki.
Analogicznie jest też w przypadku usuwania przebarwień, które znikają z powierzchni skóry po około 2 tygodniach od zabiegu.
Jak wygląda zabieg trwałego usuwania owłosienia światłem diodowym lasera VECTUS™?

W zależności od obszaru zabiegowego wybierana jest  odpowiednia wielkość głowicy. Przed przystąpieniem do zabiegu analizowane są następujące parametry: grubość włosa, jego kolor, gęstość włosów na obszarze zabiegowym oraz najważniejszy parametr fototyp skóry. Po ustaleniu tych składowych urządzenie dobiera odpowiednie parametry.


SZYBKO, SKUTECZNIE I BEZ BÓLU:

Urządzenie ma wbudowany system chłodzenia ”Advanced Contact Cooling”, dzięki któremu skóra jest chłodzona przed, w trakcie i po emisji światła co powoduje iż zabiegi są całkowicie bezbolesne i mogą być wykonywane w szybkim tempie. -- super ta informacja spodobała mi sie najbardziej i oby tak było) :)))
*********

Kontakt do Kliniki:
 Aleja Komisji Edukacji Narodowej 54/U11 w Warszawie. 
kontakt: 22 400-90-26, 605-905-608
Więcej informacji na temat nowości oraz promocji znajdziecie na facebooku kliniki: https://www.facebook.com/klinika.beautymed 

Aktualnie na facebooku BeautymeD jest mega atrakcyjna promocja na zabieg laserowy Vectus -50% (pojedyńczy zabieg). Kupon rabatowy możecie pobrać TUTAJ.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz